• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yirmili Yaşlara Güzellik Önerileri

Kız çocukluğundan, zarif hanımefendiliğe doğru adım atılan yirmili yaşlarda, doğru adımlarla gayet güzel görünmeniz mümkün.

  • 1 Star
    Loading...

Kız çocukluğundan, zarif hanımefendiliğe doğru adım atılan yirmili yaşlarda, doğru adımlarla gayet güzel görünmeniz mümkün. Yaşın verdiği doğal güzelliğin yanı sıra, size vereceğimiz yirmili yaşlara güzellik önerileri sayesinde sizde bulunduğunuz dönemin sırlarını yakalayabilirsiniz.

Yirmili Yaşlara Güzellik Önerileri

İlk olarak prenses örgü ile başlamak istiyoruz. Bu örgüyü yapabilmek için, sol kulağınızın üst kısmından örmeye başlayarak, arkaya doğru yuvarlak çizin ve örmeye omzunuza kadar devam edin. Tel tokayla tutturup, sabitleyici sprey yardımıyla sabitleyin.

prenses örgü

ilgili içerik Kısa Saç Modeli

Platin sarısı küt kesim modeller, tarzınızın oluşmaya ve oturmaya başladığı bu yaşlarınız için, uygun bir tercih olacaktır.

Platin sarısı küt kesim modeller

Son dönemlerde oldukça sık kullanılmaya başlayan takma kirpikler, gözlerinizdeki derinliği artırarak, güzelliğinize güzellik katacak. Yirmili yaşlar için hazırlanan modelleri ile tarzınızı yakalamanız gayet mümkün.

takma kirpikler

Bu sene, altın aksesuarlar yerine geçici dövmeleri andıran altın dövmeler ön plana çıkıyor.

 altın dövmeler

Özellikle uçuk renklerin tercih edildiği ve dip boyası gelmiş görüntüsüne sahip olan ombre saçlar, yine yirmili yaşların değerlendirebileceği seçenekler arasında bulunuyor.

ombre saçlar

Hemen her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz çiçek taçlar, dağınık topuz saçlarla veya doğal görünümünde kullanıldığı takdirde, yaşın masumiyetini gözler önüne serebilir.

 

çiçek taçlar

Tırnak bakımına geldiğimiz zaman, adeta sanat eseri diyebileceğimiz renk ve desenlerle karşılaşıyoruz. Fransız manikürü ile birlikte şekillenmiş tırnaklarda, başta neon renkler olmak üzere, zıt renkler kullanılıyor.

Fransız manikürü

Saçınızın şekli nasıl olursa olsun, küt kaküller, uygun makyajla bir arada kullanıldığında masumiyetinizi gözler önüne serecektir.

küt kaküller

Dağınık topuz modelleri de, yirmili yaşlara güzellik önerileri arasında yer alan bir diğer model olarak karşımıza çıkıyor. Bu saç modelini elde edebilmek için, saçların yanını dağınık bırakarak, balerin topuzu yapmanız kâfi.

Dağınık topuz modelleri

Dudak makyajında, neon pembe renklerin sıklıkla kullanılması nedeniyle, makyaj uygulamasını sade tutmanızda yarar olacaktır. Bunun yanı sıra, simli eyeliner, mavi kirpikler ve kalın kaşlar altını çizebileceğimiz başlıklar arasında yer alıyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.