• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yazın Sandal’ı Ayakkabıdan Çok Daha Fazlası

Birbirinden renkli sandal bayan ayakkabı modeli ile karşınızdayız.

Yazın Sandal'ı Ayakkabıdan Çok Daha Fazla Ayak
  • 1 Star
    Loading...

Bu yaz sanırım yeni moda sandal olacak bayan sandal modelleri ön plana çıkmaya başladı bile,birbirinden renkli sandal bayan ayakkabı modeli ile karşınızdayız.

Kesin anı izole etmek imkansız olsa da, son üç ay boyunca, çok özel bir ayakkabı tarzında sızan hayallerimi fark etmeye başladım: ayağı bir topukta saran üç veya dört ince, kabarık yatay kayış. Posh Spice’in 1997’deki küçük Gucci elbisesiyle eşleşmiş olabileceğini düşünün.

Bu barikatlı sandalet stilini, “kayışlı sandalet” gibi başka bir şey olarak nitelemek temelde imkansız – sanki çok uzun bir süredir rahatsız edilmeden Carrie Bradshaw’ın ayakkabı dolabında saklanıyormuş gibi arkaik ve tarihli bir terim Toz Düzgün bir sandalet veya ‘çıplak ayakkabı’ eğer çok eğik iseniz, Carolyn Bessette Kennedy’nin bir smokin gömleği ve siyah maksi ile eşleştirdiği, Clinton yıllarının göreceli ekonomik refahı sırasında elde edilebilecek kadar pratik değildi. etek ve Kate Moss onları şeffaf bir elbise ile giydi.

Ve yine de, kararsız ve doğal olarak saçma olmasına rağmen, askısız sandalet yazın sandalet unvanını talep etmek için ortaya çıkmıştır. American Idol’un ilk sezonunda Kelly Clarkson gibi onlar da bu hayali yarışmada açık bir lider olarak ortaya çıktılar.

Sandal ayakkabı modelleri

Yeni temelim, ayağımın çoğunu açığa çıkaran bir çift ayakkabı alma arzusu beni sinir ediyor. Niye ya? Çünkü, hem benim hem de diğerlerinin ayakları brüt olduğuna dair uzun süren inancımı henüz tam olarak değerlendirmedim. Birincisi, birinin ayağını örtmenin meslektaşlarınıza temel bir saygı gösterdiğine inanıyorum. Hepimiz toplum olarak göreceli bir uyum içinde yaşayacaksak, 1) her zaman köpeğinizin kakasını almalı ve 2) asla ayaklarınızı açığa çıkarmamalı gibi temel kurallara uymalıyız.

Fakat bu ayakla ilgili çamurlukta görünüşte yalnız olduğumu görünce, sanki onu emmek, bir sürüngen gibi kalıplanmaya zorlayan kimyasal bir eksfoliyator olan Baby Foot paketini almamın zamanı geldi gibi görünüyor. ve açığa çıkarın.

Bu eğilim kalbin zayıflığı için değil, ancak ayakkabısız dalma almaya hazırsanız, işte size mükemmel seçenekler.

Bayan sandal modellerini umarım beğenmişsinizdir.

Satın almak İçin Alttaki Linkleri Tıkla