• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Siyah Saç Modelleri

2018 Siyah Saç Modelleri, Sen de siyah saçlarını değişik değişik şekillendirmek istiyorsan Stilbul.com imdadına yetişiyor.

  • 1 Star
    Loading...

2018 Siyah Saç Modelleri, Sen de siyah saçlarını değişik değişik şekillendirmek istiyorsan Stilbul.com imdadına yetişiyor. Bir tek esmerlere oldukça yakışan 9 siyah saç modeli ile karşındayız! Saçlarının rengini, modelini vee doğal ki senin esmer teninin güzelliğini ortaya çıkaran bu modelleri en kısa zamanda denemelisin.

Siyah saçlara özel 9 saç modeli

Siyah saçlara en oldukça yakışan modellerin başlangıcında kalınca örgüler geliyor. 2016 senesinde oldukça popüler olan örgüler adeta esmerler için yaratılmış! Saçlarını taraftan ayır ve omzunun üstünde kalan saçlarının salaş bir halde ör. Bu örgünün oldukça sıkı olmasına gerek yok, organik örgüler sana daha oldukça yakışacaktır. Saç spreyi ile örgünü sabitle, işte bu kadar.

S iyah saç modelleri 2018,Esmerlere yalnız uzun değil kısa saçlar da oldukça yakışıyor. Sen de bob modeli saçlarını düz kullanarak saç kesimini ön plana çıkarabilirsin. Saçlarını düzleştirdikten sonrasında daha hacimli görünmesi için taraftan ayırarak kullanabilirsin.

Orta uzunluktaki saçlarını kalınca dalgalarla şekillendirebilirsin. Seni oldukça organik ve havalı gösterecek bu saç modeli için ilkin saçlarını kıvır. Hemen sonra kalınca dişli bir tarak ile dalgalarını tara. Son olarak saç spreyiyle kalınca dalgalarını sabitle.

Saçlarını ergonomik ve şık şekillendirmeyi seviyorsan bu saç modeli sana gore! Önden aldığın kalınca tutamları burarak arkaya doğru getir. Arkaya getirdiğin saçlarının bir kısmını örebilir, bir kısmını da burgu şeklinde bırakabilirsin. Hemen sonra saçlarını lastik toka ile sabitle. Bu saç modeli tamamen senin hayal gücüne kalmış.

ilgili içerik Saç Modelleri

Örgü mevzusunda kendine güveniyorsan seni buraya alalım. Önlerden aldığın kalınca tutamları arkaya örerek getir ve arkada birleştir. Arkada kalan saçlarını kılçık şeklinde ör ve ucunu lastik toka ile bağla. Allta kalan saçlarını dalgalandırarak tüm gözleri saçlarında toplayabilirsin.

Dalgalı saçlar kime yakışmaz? Esmerlere oldukça yakışan dalgalı saçları elde etmek oldukça kolay! Eğer organik dalgalara sahipsen yalnız saç köpüğüyle bu saç modelini elde edebilirsin. Düz saçlara sahipsen maşa ile saçlarını kıvır ve saç spreyiyle sabitle.

Hususi günler için havalı bir saç modeli arıyorsan bu topuza bakmalısın. Dağınık topuz modelini örgüyle şekillendirmek bu yıl oldukça popüler oldu. Sen de uzun saçlara sahipsen bu saç modelini kuaförüne gösterebilirsin.

Uzun siyah saçlarınla göze çarpan görünmek için oldukça uzun zahmetlere girmene gerek yok! Zarif bir örgü ile saçlarının güzelliğini ortaya çıkaracaktır.

Değişik bir topuz modeli arıyorsan bu örgü modelini inceleyebilirsin. Saçlarnı balıksırtı modelinde ördükten sonrasında altta kalan ucunu saçının içine gizle ve örgülerini gevşeterek doğallaştır. Bilhassa orta boy saçlara sahipsen bu saç modeli sana oldukça yakışacaktır.