• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Siyah Duvarların Dekorasyonunuza Etkisi

Evlerimiz, dış dünyadan kabuğumuza çekilerek dinlendiğimiz özel alanlarımızdır.

  • 1 Star
    Loading...

Evlerimiz, dış dünyadan kabuğumuza çekilerek dinlendiğimiz özel alanlarımızdır. Bu açıdan onu nasıl dekore ettiğiniz oldukça önem taşımaktadır. Sabahları uyandığınızda, doğan güneşi selamladığınız, dışarıdan geldiğinizde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirdiğiniz yuvanız, elbette sizden izler taşımasının yanı sıra, uyumu ve modern çizgileri de içinde barındırmalıdır.

Peki, sizler duvar rengi seçiminin dekorasyonunuzda nasıl büyük bir etken olduğunun farkında mısınız? Bugün sizler için, siyah rengin derinliğinden ve asaletinden bahsedeceğiz. Siyah duvarların dekorasyonunuza etkisi nasıldır irdeleyerek, size bazı örnekler vereceğiz.

Öncelikle altını çizmeliyiz ki, duvarların siyaha boyanması cesaret gerektiren bir seçimdir. Zira bu rengin mobilya ve aksesuarlarla kombin edilmesi, işi bilen kişiler tarafından yapılmazsa, yaratılmak istenen derin ve ihtişamlı görüntü, yerini boğucu bir manzaraya bırakacaktır. Bunun yanı sıra, dikkat edilmesi gerekli bir diğer husus, bu tercihi yapmak isteyen kişilerin, evlerinin tavanlarının yüksek olması ve güneş ışığının odayı yeterli ölçüde aydınlatması şartını taşıması ölçülerini bilmesidir.

Seçeceğiniz objeler bile, küçük birer ayrıntı gibi gözükseler de, kontrastı oluşturacak önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Duvarlarınız ister boyanmış, isterse siyah duvar kâğıdıyla kaplanmış olsun, aynı renkli tahta işlemeli dekorlarla muhteşem bir uyum sağlanacaktır. Doğru mobilya ve aksesuarlar uzman kişilerin yardımıyla veya kendi zevkinizin yapacağı dikkatli seçimler doğrultusunda özenle seçildiğinde, bütünlük oluşturulduğu takdirde, göz alıcı bir görüntü elde edilecektir.

Özellikle son yıllarda, kadınların dekorasyona verdiği önemin artmasıyla birlikte, bizlerin iddialı olarak tanımladığı bu tercihlere, daha sık başvurulmaktadır. Araştıran, deneyen, cesaretle uygulayan kadınlarımız, bu sebeple ev dekorasyonunda bu rengi, gayet şık sonuçlarla kullanmaktadır. Sizlerde, siyah duvarların dekorasyonunuza etkisi nasıl olacak, tecrübe etmek isteyenlerdenseniz, bahsettiğimiz bilgiler ışığında bunu rahatlıkla uygulayabilir, zevkini çıkarabilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.