• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sezon ortasında ayakkabı seçimi

2018'den  ayrıldığımızda, mağaza vitrinlerinde genellikle yıl sonu indirim ve sezon sonu kampanyaları görüyoruz.

  • 1 Star
    Loading...

2018’den  ayrıldığımızda, mağaza vitrinlerinde genellikle yıl sonu indirim ve sezon sonu kampanyaları görüyoruz. Kampanya hakkında konuştuğumuz gibi, sezon boyunca Deepo Outlet’in indirimli mağazalarından bahsetmeyi unutmamalıyız. İndirim ve kampanyaları izleyen ve meraklı ziyaretçilerimizi trendlerle ilgili memnun eden yepyeni bir makale ile buradayız. S

Sonbahar, içinde yaşadığımız bölge nedeniyle kış aylarına geçişi anında hissettiğimiz bir zamandır. Bu nedenle, mevsimsel sağlık geçişlerinde daha temkinli olmalıyız ve sadece yiyecek ve içecek değil aynı zamanda kıyafet seçiminde de seçici olmalıyız. Önceki makalede, sezon ortasında ihtiyacınız olan temel giysilerin alışveriş listesini hazırladık. Bu yazıda, bu anahtar giysilerle yaratmanız gereken ayakkabıların bir numaralı tamamlayıcısı hakkında konuşacağız.

Sonbaharda, genellikle günlük hayatımızda bazen ılık, bazen ılık hissettiğimiz olumsuz bir duygu yaşıyoruz. Sebebi, sezon ortasında doğru kıyafet ve ayakkabıları seçemememizdir. Doğru ayakkabıyı seçmek ve bu aylarda modaya uygun olmak isteyenler için sezonluk ayakkabı önerileri hazırladık …

Süet deri; Konforlu ve aynı zamanda şıklık!

2019 sonbahar ve kış aylarında süet parçalarını sık sık göreceğiz. Ayakkabılar için doğru süet kumaşını seçmek ter ve hoş olmayan hislere neden olmaz, bu nedenle sezon ortasında süet mokasen ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Süet ayakkabılar ve çanta üreticileri genellikle kış aylarında tercih edilen kumaş olarak kabul edilir, ancak doğru model sunumuyla sezon ortasında rahatlık getirebilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılabilecek mokasenler size modern bir görünüm verecektir.

Deepo’nun İnci ve Derimod’larındaki mağazalarda terlik ve ayakkabı gibi birçok mokasen alternatifi vardır; Süet parçaları için bir başka öneri, mevsimsel geçiş sırasında kolayca kullanılabilen ayak parmakları modelleridir. Sezon ortasında bu ayak parmakları nedeniyle bu tür modelleri kullanabilirsiniz. Bu ayakkabı modelleri refahla giyebileceğiniz, yağmur yağmadan ve aşırı soğuktan önce, süet ile bir araya geldiklerinde ilk tercihiniz olacak. Bu modellerde ayakkabının mevsim ortasında sıcak günlerde çorapsız, soğuk günlerde çoraplı kullanmanızı öneririz. Bu şekilde, sonbaharda rahat ve şık bir görünüm elde edersiniz.

Her ayağından
Bowknots .. Sonbahar / kış mevsiminde sıklıkla göreceğimiz bowknots modelleri, kıyafetlerdeki yerini aldı ve yavaşça ayakkabıların yerini almaya başladı … Yaylar sevimli görünmesine rağmen kullanıldıkları alanda, dikkatli kullanılmadıkları takdirde aşırı ve kaba bir görünüm kaçınılmaz hale gelir. Fiyonklar terlik ve ayakkabılarla klasik bir görüntü oluştursa da, Elle Mall of Antalya’da deneyerek modern kullanımın nasıl kullanıldığını modern bir şekilde görebilirsiniz. 2019 ayakkabı trendinde çığır açan adımlar atmış olan Bowknots, genellikle şık yüksek topuklu veya sandalet modelli elbiseler altında mevsimsel geçişlerde ortaya çıkacak.

Pamuklu kadife! 

Sezonun en popülerlerinden biri olmaya aday; Kadife! Dokusundan dolayı, bu mevsim ortasında soğuk-sıcak geçişleri korumak için idealdir ve yeni mevsimsel modelleriyle şık bir görünüm verir. ayaklarınız için çoraplar. Soğuk havalara geçişte, renkli modelleriyle kullanabileceğiniz kadife ayakkabı modelleri nefes kesen sonbaharı garanti ediyor. Kadife ayakkabı stillerini, Mall of Antalya’daki Hotiç Mağazasında ve Deepo Outlet’te bulabilir ve yeni sezon alışveriş listesine refah duygusuyla ekleyebilirsiniz. Sezonun ortasından sonra, her şeyden önce sağlık, sonra şık bir sezon geçirmenizi diliyoruz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.