• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Salon İçin Taş Duvar Dekorasyon Önerileri

Bu yazımızda ise, en güzel salonlar için en güzel duvar dekorasyonu fikirlerini paylaşacağız.

  • 1 Star
    Loading...

Salon dekorasyonu fikirleri,Salon dekorasyonu işlemine başladığımız vakit zemin kaplamalarından duvar kaplamalarına, tavan dekorasyonlarından perde seçimine, ev tekstili seçimine kadar bir oldukça detay vardır. Bu detaylar içinde en mühim olanlarından bir tanesi duvarlardır. Her içeriğimizde evin değişik bir odası için, bu odanın da değişik bir kısmı için dekorasyon fikirleri paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise, en güzel salonlar için en güzel duvar dekorasyonu fikirlerini paylaşacağız. Salon için taş duvar dekorasyonu önerileri, son zamanların yükselen dekorasyon trendlerinden bir tanesidir. Salon dekorasyonunda taş duvar kullanımı, taş görünümlü organik taş kullanımı ve taş görünümlü duvar kağıdı kullanımı hakkında çeşitli detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Naturel taş görünümü ya da tuğla görünümlü dekoratif unsurlar,  modern zamanların yeni, havalı ev dekorasyonunda bol bol tercih edilen detaylardır. Oda içinde en çok kullanıldığı bölgeler ise genel anlamda tv arkası ya da oturduğumuz alanın duvarıdır. Oldukça dokulu ve dikkat çekici bir öge olduğundan tüm oda içinde uygulanması pek uygun değildir. Tüm oda dört duvara uygulamak yerine tv arkasına ya da oturma grubunun önünde olduğu tek duvara uygulamak en güzeli olur. Salon için taş duvar dekorasyon örnekleri içinde duvar panelleri ile meydana getirilen örnekler de vardır. Duvar panelleri uygulaması en kolay ve en ergonomik duvar dekorasyonu çözümlerinden bir tanesidir.

Değişik duvar uygulamaları bizlere nasıl bir ev dekorasyonu sunar? Zamanı bir görünüm, havalı ve klasik bir duruş, değişik, müze benzer biçimde eski bir biçim ve buna benzer bir oldukça esintiyi daha evlerimize getirir. Eski tarzdaki ateş tuğla görünümlü duvarların yanında beyaz, parlak, daha çağıl görünümlü taşlar da vardır. Salon için taş duvar dekorasyon örnekleri galerimizdedir. Bu örnekler içinde beyaz taşlı çağıl örnekler de vardır, en ağır görünümlü zamanı taşlar kullanılarak meydana getirilen evler de vardır. Evinizin ışığına, pencerenizin ebatlarına, odalarınızın genişliğine gore hangi taşın daha uygun olabileceğine karar verebilirsiniz. Şu sebeple ihmal etmeyin ki, taş duvar dekorasyonu odaları bir miktar da olsa karartır.