• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Saç Renkleri

2018 saç rengi trendlerine derhal göz atmaya ne dersin?

  • 1 Star
    Loading...

Trendler o denli sık değişmeye başladı ki takip etmemiz gittikçe zorlaşıyor! Doğal ki senin bu trendlerden asla geri kalmaman ve haberdar olabilmen için Stilbul.com editörleri olarak değişen saç trendlerini oldukca yakından takip ediyoruz.

Yoksa kısa sürede bir saç rengi değişimi mi söz mevzusu? O vakit senin için araştırıp, hazırlamış olduğumuz 2018 saç rengi trendlerine derhal göz atmaya ne dersin?

Saç renklerinde 2018 trendleri

Metalik renkler

Geçtiğimiz senenin sonlarından itibaren makyajda ve giyimde süregelen metalik renkleri 2018’de de saç renklerinde göreceğiz. Hatta metalik saç renkleri 2018’e damga vuracak şeklinde görünüyor!

 

Kahve, kumral tonlarının yanında pembe, mor, gri şeklinde alışılmışın haricinde saç renkleri de 2018’de metalik yansımalara sahip olacak.

Krem sarı

İşte trend saç renkleri içinde 2018’de en popüler olacak sarı saç tonlarından biri; krem sarı! Oldukça açık tonda olan fakat oldukca yumuşak görünen bu saç rengi şimdiden Hollywood yıldızlarının da favorileri içinde!

Pastel renkler

Unicorn hair denilen pastel tonların bir arada kullanıldığı saç rengi trendi de 2018’de tüm hızıyla devam ediyor.

Pembeler, maviler, morlar, dilediğin pastel tonlarını bir arada kullanarak mükemmel görünümler elde edebilirsin.

Karamel

Her yıl olduğu şeklinde 2018’de de karamel tonları popüler. Krem karamel, toffee karamel, bal karamel tonları ise en oldukca öne çıkan renkler içinde.

Bakır

Seni her insanın içinden bir adım öne çıkaracak bir saç rengi olan bakır, 2018’in de en trend saç renklerinden! Bakır saç rengi tonları arasından Sultan Bakırı denilen bakır yansımalara sahip kızıl tonu ise oldukca popüler. Bakır saç renkleri bayanların bizce bu yıl en oldukca tercih etmiş olduğu kızıl tonları içinde yer alacak!

Naturel kumral

Kumral saç renginin organik görünen koyu ve açık tonları senenin öne çıkan saç renklerinden olacak.

Bilhassa bu yıl birazcık daha açık tonda fakat organik görünümlü bir saç rengi denemeye karar verdiysen organik açık kumralı tercih etmelisin. Garnier Naturel Tonlar Koleksiyonu’ndan 8N Naturel Açık Kumral tonuna kesinlikle bir şans vermelisiniz!

Sütlü kahve

Soğuk yansımalara sahip sütlü kahve saç rengi bizim de favorilerimiz içinde! Naturel görünen, parlak bir ton olan sütlü kahve her ten rengine de yakışıyor.

2018 saç trendlerinden sütlü kahve tonu eminiz senin de oldukca hoşuna gidecek!

Balköpüğü

Her ten rengine değişik bir hava veren balköpüğü saç rengi, sıcak yansımalarıyla en göze çarpan saç renklerinden.

Bizce 2018’de de en oldukca tercih edilecek açık saç renklerinden olacak!

Badem kahvesi

Koyu kumral saç rengi üstüne dore yansımalara sahip badem kahvesi saç rengi, 2018’in en organik görünen trend saç renklerinden.

Her ten rengine yakışan saç renklerinden olan badem kahvesi, bilhassa renkli gözlülere bir başka yakışıyor!

Fındık kahve

Bademden sonrasında şimdi de fındık kahvesi saç renginden devam edelim 🙂 Fındık kahve saç rengi, açıklı koyulu değişik tonlarıyla göze çarpan bir görünüme sahip.

Tüm saçını boyamanın yanı sıra, eğer saç rengin kahve tonlarındaysa balyaj olarak ya da ombre olarak da kullanabilirsin.

Gece kızılı

İrize denilen soğuk yansımalara sahip gece kızılı 2018 saç renkleri içinde yerini alıyor! Oldukça çarpıcı ve iddialı bir saç rengi olan gece kızılı en oldukca açık ten renklerine yakışıyor.

Buzlu Kestane

Kestane saç rengi bu yıl birazcık daha değişik bir versiyonu ile karşımızda. Hem küllü, hem de akaju yansımalara sahip Garnier Çarpıcı Renkler 4.15 Buzlu Kestane saç rengi ile uzun süre kalıcı, parlak bir saç rengi elde edebilirsin.

Yeni nesil ombre: Eriyen saç renkleri

“Hala mı ombre?” söylediğini duyar gibiyiz fakat ombre görünümü daha oldukca uzun seneler trend listelerinden düşmeyecek şeklinde görünüyor. Sadece birazcık farklılaşmıyor da değil doğal! 2018’de ombre saçlar birazcık daha farklılaşıyor ve eriyen saç renkleri dediğimiz görünüme ulaşıyor.

Eriyen saç renklerinde, bir rengin değişik tonları bir arada kullanılıyor ve bu renkler arasındaki geçiş oldukca yumuşak oluyor. Sence de oldukca güzel görünmüyor mu?

Facelight balyaj

Saçın ön kısımlarına ve yüzünü çevreleyen kısımlarına açık renkte balyaj uygulanan facelight denilen teknik ile oldukca daha aydınlık bir yüz elde edebilirsin.

Bilhassa yüzünün daha oldukca ön plana çıkmasını istiyorsan facelight senin için ideal!

Renkli balyajlar

Renkli saçlar olur da, renkli balyaj trend olmaz mı? Kendi saç rengin üstüne deneyebileceğin rengârenk balyajlarla oldukca havalı görünümler elde edebilirsin.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.