• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Saç Modelleri

Saç Modelleri, saç modelleri günlük,Uzun zamandır hayalini kurduğun o gün gelip çatıyor.

  • 1 Star
    Loading...

Saç Modelleri, saç modelleri günlük,Uzun zamandır hayalini kurduğun o gün gelip çatıyor. Evlilik yolunda en kıymetli ve en heyecanlı duraklarından biri nişan gecesi! Düğünün provası olarak da sayılan nişan gününde her şeyin kusursuz olması için ne kadar uğraştığını tahmin edebiliyoruz. Kız tarafının en telaşlı günlerinden önde gelen nişan kutlamasında kusursuz görünmen için imdadına yetiştik! Nişan detaylarına uygun saç modellerinden birini seçerek tüm davetlileri ‘wow’ dedirtebilirsin!

Balo salonunda nişan daveti için saç modelleri:

 

Nişan davetini bir otelin balo salonunda yapmayı düşünüyorsan saçlarını da mekana uydurmalısın. Şık ve elegan konseptli nişan davetleri için topuz modelini düşünebilirsin. Balo salonunun ihtişamına uygun havalı ve iddialı topuz modeliyle ilk olarak damat adayını ondan sonra herkesi etkileyeceğine güvenli olabilirsin. Saç modeline birazcık ışıltı eklemek istiyorsan parlak taşlarla kaplı saç aksesuarlarını kullanabilirsin. Topuzunun tam üstüne yada altına taktığın taşlı aksesuarınla balo salonunun prensesi olacaksın.

Ne giymeli?: Balo salonunda gerçekleşen nişan davetlerinde balık modeli abiye elbise giyebilirsin. Topuzunu ön plana çıkarması için sırtı açık elbiseleri tercih etmeni öneriyoruz.

Eğer saçlarında daha organik bir görünüm arıyorsan saçlarının önünden ince tutamlar çıkarabilirsin. Saçlarının önlerinden çıkaracağın tutamları hafifçe dalgalandırarak daha zarif bir görünüm yakalayabilirsin. Klasik topuz modeli yerine burgulu topuz modelleri seçerek topuzunu daha dolgun göstereceksin. Gece boyu saçlarının durağan(durgun) kalması için topuzunu yaptıktan sonrasında L’Oréal Paris Studio Pro Lock It spreyini tüm saçına sıkmalısın.

Değişik bir saç modeli tecrübe etmek istiyorsan hacimli topuz modellerine bakabilirsin. Saçlarını oldukça kabarık ve yoğun gösterecek bu saç modeli kabarık elbiselerle mükemmel duracaktır.

Kırda nişan için saç modelleri

Nişan davetini yeşillikler içinde gerçekleştirmek istiyorsan organik saç modellerini tercih etmelisin. Biz senin yerinde olsak kır nişanında kesinlikle saçlarımızı açık bırakırdık! Hafifçe rüzgarın etkisiyle uçuşan saçlar, fotoğraflarda mükemmel görünecektir. Eğer uzun saçların var ise saçlarını su dalgası yaparak kır nişanında mükemmel görünebilirsin. Su dalgası saçlarını ön plana çıkarmak için taşlı saç aksesuarlarından yardım alabilirsin.

Ne giymeli?: Kır nişanında uçuş uçuş elbiseler tercih etmelisin. Şifon elbiseler yada asimetrik kesim etekler kır davetinde kusursuz görünecektir.

Orta yada kısa boyda saçların var ise saçlarının yarısını örerek altta kalan saçlarını dalgalandırabilirsin. Kır nişanında saçlarına çiçekler takarak tabiatın güzelliğine ayak uydurmalısın. Daha organik bir görünüm için saçlarının önlerinden ince saç tutamları çıkarmayı unutmamalısın. Saçlarının gün boyu parlak ve hacimli görünmesi için Kérastase Elixir Ultimate Çift Bazlı Bakım Yağı sürebilirsin.

Uzun dalgalı saçlarını burarak yarım toplayabilirsin. Saçlarının önlerinden aldığın ince saç tutamlarını burarak arkaya doğru getir ve arkada sabitle. Çiçekli tokanı burgularının üstüne takarak kır nişanına hazır olabilirsin. Bu saç modeliyle renkli elbiseler göze çarpan görünecektir.

Evde nişan daveti için saç modelleri

Nişanını evde yapacaksan saç modelinde daha zarif ve mütevazı modelleri seçmelisin. Hacimli atkuyruğu modeli bizim aklımıza ilk gelen nişan saçlarından biri. Saçlarını ilkin dalgalandır ondan sonra ön kısmını krepe tekniğiyle kabart. Son olarak saçlarını yüksek atkuyruğu yaparak ev nişanına hazır olabilirsin. Eğer dalgalı saçların var ise saçlarını saç köpüğüyle dalgalandırman kafi olacaktır. 

Ne giymeli?: Ev nişanında abartılı kıyafetlerden uzak durmalısın. Pudra rengi şık bir elbise ev davetleri için mükemmel bir seçim olacaktır. Elbisenin ne oldukca kısa ne de oldukca uzun olmalıdır, diz boyu kıyafetle ev nişanında oldukca rahat edeceksin.

Ev nişanında saçlarını açık kullanmak istiyorsan hacimli dalgalar yapabilirsin. Bilhassa uzun saçlara oldukca yakışan bu saç modeli, nişan davetinde göze çarpan görünecektir. Dalgalı saç modelini örgü taçla süsleyerek daha zarif görünebilirsin. Salaş saç modellerini seviyorsan, dalgalarının aralarına ince örgüler ilave ederek daha organik bir yoldam yapabilirsin.

Evin terasında yada bahçesinde nişan yapıyorsan ne olursa olsun çiçek detayını saç modeline eklemelisin. Saçlarını dalgalandırdıktan sonrasında papatyalı saç aksesuarını takarak naturel bir görünüm yakalayabilirsin.

Restoranda nişan daveti için saç modelleri

Nişanını aile içinde ve bir tek yakın arkadaşlarının katılacağı restoran davetiyle kutlamak istiyorsan saçlarında abartıdan uzak, elegan bir model tercih etmelisin. Orta ve kısa saç boyuna oldukca yakışan boğumlu topuz modeliyle hem klasik hem de elegan görünebilirsin. Boğumlarının arasına eklediğin küçük çiçek bilgileri sana oldukca yakışacaktır.

Ne giymeli?: Restoran nişanında payet detaylı beyaz bir elbise giyerek gelinliğinin küçük bir provasını yapabilirsin.

Şık restoran nişanında dağınık topuz yapabilirsin. Saçlarını oldukça hacimli gösterecek olan dağınık topuz modeli nişan davetlerine oldukca yakışıyor. Dağınık topuzunu yakası açık elbiselerle kombinlemeni tavsiye ediyoruz.

Dağınık saç modeli

Saçlarında değişik bir saç modeli istiyorsan saçlarını dalgalandırarak iddialı bir saç aksesuarı takabilirsin. Nişan saç modelleri çoğu zaman taşlı yada çiçekli saç aksuesuarlarıyla süsleniyor. Sen de favori aksesuarını seçerek restoran davetinde göze çarpan görünebilirsin.