• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Saç Kesim Modelleri

Biz kadınlar  makyaj kadar saçlarımızada düşkününüz ve saç modelleri arayışımız asla bitmez özelliklede saç kesim modellerini arar ve bize yakışanı bulursak ogün yaptırmamız lazım.

  • 1 Star
    Loading...

Saç Kesim Modelleri ,Biz kadınlar  makyaj kadar saçlarımızada düşkününüz ve saç modelleri arayışımız asla bitmez özelliklede saç kesim modellerini arar ve bize yakışanı bulursak ogün yaptırmamız lazım.

 Kat kat saçlar

Geçmiş yıllarda  baya popüler olan, lob kesim dediğimiz omzun derhal üstünde biten saç kesimi bu yıl daha hareketli bir görünümle karşımıza çıkıyor. Düz  lob bir kesim tercih edeceğinize değişik katlar atılarak hareketli bir kesimi tercih edebilirsiniz. Taraftan kullanacağınız uzun bir perçem yüzünüzü daha yumuşak hatlı gösterecektik. Şekillendirebilmek için’de isterseniz saçınızı öne atarak kurutun, yada isterseniz orta kalınlıkta bir maşa ile saçlarınıza naturel dalgalar verin bu şekilde daha bir doğal görünüm elde edersiniz.

 Asimetrik küt saç

Bu yılda ise klasik küt saçlara daha değişik minik bir dokunuş geliyor diyebiliriz. Önden daha uzun duran asimetrik kesimler daha kısa saç isteyenlerin tercih edebileceği bir model olabilir. Dümdüz ve parlak bir görünüm için elektriklenmeye önleyici bir bakım ürünü sürerek ilkin saçınızı kurutun. Peşinden düzleştirici ve hafifçe formüllü bir saç spreyi ile istediğiniz parlaklığa ve düzlüğe ulaşın.

 Prenses perçemler

Saçınızın tam orta kısmından iki yana inen orta boydaki perçemler, ister saçınız topluyken ister açıkken fazlaca yönlü bir stil alternatifi sunacak. Perçemlerinize şekillendirici sürerek kuruturken parmaklarınızla istediğiniz şekli verin. Bu modelse daha çok kakül kestirmekten  korkmayan ve yuvarlak yüz şekline sahip olanlara fazlaca yakışacak diyebiliriz!

 Rapunzel

Uzun saçlarından asla vazgeçmeyenler asla üzülmesin, saçlarınızı kestirmenize asla gerek yok! Bu sezon dümdüz, ortadan ayrılmış saçlar da trend saç modelleri içinde yer ediniyor. Bu orantıdaki bir saç yüzünüzü aşağıya doğru çekeceği için yuvarlak yada kare yüz şekline sahip olanlar tercih edebilirler.

ilgili içerik Saç Renkleri

 Dalgalı küt saç

Düz kesim küt saç kesiminizde perçem illüzyonu yaratmak isterseniz saçınızı yandan derin bir ayrımla diğer yöne atın. Saçlarınızı çapraz tutamlar halinde alarak maşayla dalgalandırın. Modeli parlak ve canlı göstermek için saçınızı parlak gösterecek bir saç sabitleme spreyi kullanın.

Pixie kesim

Bu yol saçlarınızda köktencilik bir değişikliği korkmadan halletmeye göze alıyorsanız bu senenin trend kesimlerine kısacık pixie saçlar da tam size gore olacaktır.

Dağlı saçları düzleştirmek biraz zaman alır eğer Evde Kalıcı Saç Düzleştirme Nasıl Yapılır Makalemizi okursanız sizde saçlarınızı kolay bir şekilde düzleştirebilirsiniz

ETİKETLER