• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Moda İkonu Olmak İçin Öneriler

Kendi modanı çok  bir şekilde oluşturabilirsin.Kendi Moda ikonunu oluşturmak için neler yapılmalı?

  • 1 Star
    Loading...

Kendi modanı çok  bir şekilde oluşturabilirsin.Kendi Moda ikonunu oluşturmak için neler yapılmalı? şunu asla unutmayın Moda ikonu olmak çok zor değildir.

Moda İkonu Olmak İçin Giyiminizde Romantik Unsurları Kullanın: Romantik unsurların modası asla ama asla geçmez bunu sakın unutmayın. Ve sıradan bir kıyafeti bile, şifon ya da bir tülle inanılmaz romantik hale getirebilirsiniz kendinize güvenin. Danteller ve payetlerle kıyafetlerinizdeki keskin çizgileri yumuşatıp oldukça zarif bir görüntü elde edebilirsiniz bu şekilde kendinize has bir ikon oluşturabilirsiniz.

Moda İkonu Olmak İçin Kemer Ayrıntısı

Kemer seçimlerinde en önemli özellik kemerin vücut şeklinize uygun olmasıdır. Eğer böyle bir kemeriniz varsa bol bir gömlek ya da bluzunuzu pantolon içine’de sokarak çok farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer pantolonunuz bol ise küçük kemer, eğer her ikisi de bolsa tam belde büyük bir kemer çok farklı bir hava yakalamanızı sağlayacaktır. Dar kıyafetlerinizde ince kemerler daha göz alıcı duracaktır.

Moda İkonu Olmak İçin Rengârenk Olabilirsiniz

İkisi birbirine gidiyor diye düşündüğünüz istediğiniz her rengi kombinleyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Bu renkle bunu giyemem düşüncesini kafanızdan atın. Eğer size hoş görünüyorsa,tamamdır.Kendiniz olun ve çıkın! Başkaları da bayılacaktır, emin olun!

Moda İkonu Olmak İçin Rengârenk

Moda İkonu Olmak İçin Trendleri Kendinize Uyarlayın

  • Trend oldu diye her kıyafeti kesinlikle giymeyin. Bazı kıyafetler bazı kişilerde çok güzel dururken bazılarında oldukça kötü durur bunu aklınızdan çıkarmayın.
  • Bunun nedeni, herkesin vücut şeklinin, duruşunun farklı olmasıdır. Eğer illaki giymeliyim ama bende böyle durmaz dediğiniz kıyafetler varsa, bunlardan da vazgeçmeyin.
  • Alın ve kendi yorumunuzu katarak, hoşdurmadığını düşündüğünüz kısımlara aksesuarlar ekleyerek aynı ama tamamen farklı bir görünüm elde edin.

Bu öneriler doğrultusunda kendini modanızı oluşturabilir çevrenizde bir ikon olabilirsiniz..

Altta Başlıklar Dikkatinizi Çekebilir