• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kısa saç modelleri kadın

  • 1 Star
    Loading...

En yeni 2018 kısa saç modelleri

Uzun Saç modelinizden sıkıldınız ve kestirmek istiyorsunuz fakat hangi modeli seçeceğiniz mevzusunda kararsız mı kaldınız? 2018’in kısa saç modellerini sizler için derledik.

2018 Kısa saç modellerinde oldukça iddialı modeller yer ediniyor. Yaz aylarını hem güzel hem de rahatlıktan taviz vermeden geçirmek isteyenler için bu yıl gene kısa saçlar moda. 2018 Kısa saç modelleri içinde senenin trend kısa saç modelleri göz kamaştırıyor!

Bayanlar için değişim yapmanın tanımı saçlarını değiştirmekten geçiyor. Sizde bir değişim yapmış olup saçlarınızı kestirmek istiyor fakat yakışıp yakışmama korkusu ile bu kararınızdan vaz mı geçiyorsunuz? Sizler için bu yıl rahatça kullanabileceğiniz kısa saç modellerini derledik.

2018 Kısa saç modelleri- Bob kesim

2018 Kısa saç modelleri- Bob kesim

2018 Kısa saç modelleri- Bob kesim

Bob saç kesimi, arkaları kısa ve kabarık önlere doğru ise simetrik bir halde uzayan saç kesimi modelidir. Saçlar çoğunlukla kulak hizasında ya da birazcık daha aşağıdan kesilir. İnce ve uzun yüzlü kişiler için tavsiye edilen saç modelidir. Yuvarlak yüzlü kişiler için de uygulanabilir fakat saçı birazcık daha uzun bırakmak gerekir.

Bob saç kesimini en iyi gösteren saçlar düz ve hafifçe dalgalı saçlardır. Her tarz saç rengi ile uyumlu olan bob saç kesimi, kullanım açısından oldukça rahattır. Son zamanlarda ince telli saçlarda kâkül ile de kullanılan saç kesimi oldukça moda.

2018 Kısa saç modelleri- Pixie kesim

2018 Kısa saç modelleri- Pixie kesim

2018 Kısa saç modelleri- Pixie kesim

Pixie saç kesimi, yanların çoğu zaman makineye vurulması ile kısaltılan ya da olabilecek en kısa hale getirilen saç kesimidir. Genelde Erkeklerin saç modeline benzemesi yüzünden saçın üst kısımları ve ön bölgesi uzun ve yoğun bırakılarak kadınsı bir görünüm sağlanır. Pixie saç kesimine ultra kısa saç kesimi de denilebilir.

Bu saç kesimi ufak yüzlü ve elmacık kemikleri olan kişiler için ideal bir kesimdir. Fazlaca fazla uğraştırmadan canlı bir görünüme sahip olan bu kesim, her türlü saç rengi ile de uyumludur.

2018 Kısa saç modelleri- Küt kesim

2018 Kısa saç modelleri- Küt kesim

2018 Kısa saç modelleri- Küt kesim

Küt saç kesimi, saçı boyun hizasında ya da daha kısa olarak kesilmesi ile yapılır. Bu yıl boyun hizasındaki kesilmiş küt saç kesimleri oldukça popüler.

Yalnız oval yüz hatlarına sahipseniz bu saç modeli sizin için en ideal saç modelidir. Yüzünüz üçgen ya da kalp şeklinde ise tercihinizi kaküllü küt saçtan yana yapmalısınız. Eğer saçlarınız ince telli ise saçlarınızın hacimli görünmesini sağlar.

2018 Kısa saç modelleri- Lob kesim

2018 Kısa saç modelleri- Lob kesim

2018 Kısa saç modelleri- Lob kesim

Lob saç kesimi, bob saç kesiminin uzun hali olarak “Long bob” diye geçer. Enseden kabarık olarak da kesilebilir, asimetrik olarak da kesilebilir. Ne kısa ne uzun olan bu saç modelinin tercih edilme sebebi boynu olduğundan uzun göstermesidir.

Saçlarının hacimsiz olduğundan şikayetçi olanların tercih edebileceği bu model dalgalı kesimi ile saçları olduğundan daha hacimli gösterecektir. Ve dalgaları uzun saçlarda olduğu benzer biçimde derhal düşmeyecek, lob kesimli saçı dalgalandırmak diğerlerine bakılırsa daha azca vaktinizi alacaktır.

Sizde bu saç modellerinden kendinize yakışanı seçip hem 2018 Kısa saç modelleri trendine ayak uydurun hem de küçük bir değişim havanızı değiştirin.

ilgili içerik Kısa Saç Modeli