• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Her Kadının Sahip Olması Gereken Ayakkabı Modelleri

Kadınlar kıyafetleri kadar ayakkabılarınada özen gösterirler.Ayakkabı modelleri arasında bu yıl Alexander Wang modeli ön planda

  • 1 Star
    Loading...

Kadınlar kıyafetleri kadar ayakkabılarınada özen gösterirler.Ayakkabı modelleri arasında bu yıl Alexander Wang modeli ön planda sadece bununlada kalmıyor sizler için ve her kadının sahip olması gereken ayakkabı modellerini sıraladım..

Alexander Wang

Kısa topuklu ve bileği kavrayan zarif ayakkabılar, hem ofis hem sokak stilini kurtarmaya hazır.

Giuseppe Zanotti

Krem rengi ayakkabılar özellikle davet stilinde gün kurtarıcı olarak ayakkabı dolabında yerini alır. Pastel tonlarının zarif duruşunu ayaklarınıza taşıyın!

Jimmy Choo

Kırmızı stiletto, bir kadının olmazsa olmazlarından. Feminenliğin dozunu artırın ve tüm dikkati üzerinize taşıyın.

Nike

Son iki sezondur cool-chic stilin öne çıktığını hatırlarsak, sneaker’lar artık her yerde. Ofiste, sokakta, davette…Her ortamda rahat ve bir o kadar çabasız şıklığı yakalamak artık daha kolay.

Santoni

Loafer’ler, popüleritesini yitirmeyen zamansız parçalardan biri. Onun resmi tavrını basic parçalar ve spor ceketlerle kırın.

Sergio Rossi

Görkemli tokaları ile giyeceğiniz siyah stiletto ile kusursuz görünümü yakalayın.

Stella McCartney

Sandaletlerin militer etkisi yaz stilinin vazgeçilmezi!

Tory Burch

Bundan birkaç sezon önce terliklerin sokak stilinden yüksek modaya dikey geçiş yapacağını tahmin bile etmezdik! Şimdi ise rahat ve şık görünümleri ile sezon boyunca ilk tercih olacak. Işıltılı taşları ve kısa topukları ile stilinizi yükseltin.