• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gri Salona Hangi Renkler Gider

Gri salona en uygun renk alternatifleri oldukça eli açık bir skala sunuyor.

  • 1 Star
    Loading...

Gri rengin hakim olduğu bir salonunuz var ise ya da hiçbir süre demode olmayan bu renk ile bir salon kurgulamak istiyorsanız makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Gri salona en uygun renk alternatifleri oldukça eli açık bir skala sunuyor. Salon dekorasyonunda renk trendleri devamlı değişse de gri, zamansız bir renk olarak karşımızda duruyor. Üstelik pek oldukça renk ile kombin yapılması sebebiyle moda olan renklerle gri rengi kullanmanız mümkün. Salonunuza gri hakim ise ya da gri bir salon kurgulamak istiyorsanız, pek oldukça renk ile salonunuzun dekorasyonunu canlı tutabilirsiniz. Etkisiz bir renk olan griyi parlak renklerle canlandırabilirsiniz. Ek olarak grinin tonlarıyla bir salon yaratabilir, canlı renkleri ufak ayrıntılarda kullanabilirsiniz.

Gri salona en uygun renk alternatifleri ise oldukça eli açık seçenekler sunuyor. Gri salona en uygun renk alternatifleri içinde fuşya, mor, kırmızı, gülkurusu, bakır, yeşil, mavi, altın ve sarının her tonunu kullanabilirsiniz. Ek olarak salonunuzda griyi kombinleyeceğiniz renkler içinde siyah ve beyaz da muhteşem alternatifler içinde.

Gri ile beraber kullanacağınız renkleri, kanepenin üstündeki yastıklarda, aydınlatma unsurlarında, aksesuarlarda ya da  duvar dekorasyon fikirleri benzer biçimde daha ufak ayrıntılarda kullanmalısınız. Böylelikle salonunuzun seçimi ne olursa olsun, salonunuzun şıklığından taviz vermemiş olmuş olursunuz. Gri salona en uygun renk alternatifleri ararken size esin verecek örnekleri, dekorasyon fikirleri mevzusunda tavsiyeler sağlayacak fikirleri karşınıza getiriyoruz. Gri salona en uygun renk alternatifleri ararken, örnekler işinize yarayacaktır.

Gri salona en uygun renk alternatifleri

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.