• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Göbek Eritme

Günlük hayatımızda uygulayabilceğimiz organik yöntemler ile göbek ve çevresindeki yağlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

  • 1 Star
    Loading...

Günlük hayatımızda uygulayabilceğimiz organik yöntemler ile göbek ve çevresindeki yağlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İşte göbek eriten organik ve bitkisel yöntemler

Araştırmalara nazaran bayanlar aynaya baktıklarında gözlerine çarpan ilk şey göbeklerinde oluşan yağ birikintisidir. Bu yüzden neredeyse her hanım karın bölgesindeki yağları eritmek ister ve bunun için bir oldukca yol dener. Bu yöntemlerden en etkili olanı ise bitkisel ve organik çözümlerdir diyebiliriz.

İşte sizler için hazırlamış olduğumuz evde kolayca göbek eritme şekilleri:

-Kişniş baharatını yoğurda, çorbalara ve salatalara ilave ederek kısa sürede göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

-Yiyeceklerden ilkin elma sirkeli su içerseniz iştahınız kapanır ve daha acele doyarak daha azca kalori alırsınız. Eğer çalışıyorsanız ya da öğrenciyseniz minik bir şişede bu karışımı hazırlayarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

ilgili içerik Diyet Listesi

-Yağ yakan besinlerin en başlangıcında gelen sarımsağı, gece yatmadan ilkin bir bardak su ile hap benzer biçimde yutabilirsiniz. Kısa sürede göbekte oluşan yağlardan kurtulursunuz.

-Karaciğerdeki yağlanma sebebiyle kilolar göbekte toplanır. Bu yüzden göbeğinizi eritmek için en önce karaciğeri temizlemeniz gerekir. Her sabah ılık bir suya yarım limonun suyunu ekleyip içerseniz karaciğeriniz bir süre sonrasında temizlenir ve göbeğiniz erimeye adım atar.

-Yeşil çay en etkili yağ yakıcı bitkilerden biridir. Bilhassa yiyeceklerden sonrasında tüketirseniz, yağ yakımını hızlandırır. Tesirini arttırmak için içine birkaç damla limon suyu ilave edebilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.