• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gelinlik modelleri 2018

Bribirinden farklı en trend 2018 gelinlik modelleri ile karşınızdayız.. İşte gelinlik modelleri arasından en güzellerini sizler için seçtik..

2018 gelinlik modelleri
  • 1 Star
    Loading...

Her genç kızın rüyasıdır gelinlik giymek,İşte sizlere birbirinden güzel zarif gelinlik modellerini sunmak istiyorum.. 2018 Gelinlik modelleri arasında en trend gelinlik modelleri ile karşınızdayız..

2018 Gelinlik modelleri

1: Gelinlik modelleri arasındaki ilk sıra; Krepe ve tülden yapılmış, balık etekli bu elbisede olduğu gibi, bazı kontrastlar gerçekten fark yaratır. Bele oturan, güzel dökümlü bir kuyruğa sahip bir elbise. Korsaj, zarif, boyundan askılar ile elbiseyle bütünleşir, sırt kısmı, harika bir sürpriz barındırır; omuzlardan başlayarak sırt dekoltesi boyunca ilerleyen değerli taşlarla süslenmiştir. Çok özel bir an için çok özel bir gelinlik.

2:Yumuşak tülden yapılmış, kalp şeklinde yakası ve ikinci cilt etkisi oluşturacak şekilde sırt bölgesiyle bütünleşen çiçek aplikleriyle süslenmiş tülden zarif düşük kollara sahip bu güzel balık etekli elbisede başrol dantel ve tüle ait. Vücut hatlarını vurgulayan ve tüm gözleri üzerinize çekmenizi sağlayacak bir tasarım.

3: Sade Mikadodan yapılmış bir tam etek ve kuyruğu bulunan şık ve görkemli bir kloş etekli tasarım. Uzun kolludur ve nakış işlemeli, değerli taş süslemeli çiçekli aplikler ile yüksek yakalıdır; yaka kısmı sırtının ortasından kalçalara ve eteği yarısına kadar inen düğmelerden oluşan çizgiyle birleşir.

Gelinlik modelleri 2018

4: İşlemeli ve dantelli bu romantik prenses tasarımda çiçek motifleri ön plandadır. Hem kuyruklu tam prenses etek, hem kalp şeklinde yakalı korsaj, hem kristal tül ve nakış işlemeli üst katman hem yine illüzyon tarzdaki uzun kollar büyüleyici bir hava katan, gelinlik boyunca ilerleyen çiçek motifleriyle süslenmiştir.

5: Balık etekli, dantel ve güpür aplikli, kalp şeklinde yakalı, balık etekli gelinlik. Güpür aplik süslemeli dantel korsaj.

6:Düşük belli eteği ve kuyruğunda bulunan katlı fırfırların orijinalliği ile ciltle bütünleşen, kristal tülden yapılmış, nakış işlemesi ve değerli taştan aplikli seksi illüzyon korsajı bir araya getiren modern ve trend bir prenses tarzı elbise. Seksapel ve özgünlüğü bir araya getiren bir elbise.

7: Bele oturan, V yakalı, evaze etekli zarif bürümcük gelinlik. Göz alıcı bir yakaya sahip, güpür süslemeli, orijinal, Bohem tarzı bir gelinlik.

8:Çok dişil. Bu balık etekli elbise, ortadan yırtmacı ve sofistike grogren kemeri ve dantel boyundan askısı ile herkesi şaşırtacak. Transparan detayların kullanıldığı V yaka, bel kısmında vücuda oturan ve altta dantel ve tülden bir kuyruk oluşturacak şekilde açılan etek ile bütünleşiyor. Değerli taş aplikleri, bu baş döndürücü tasarıma ışıltı katıyor.

9: Bunun gibi elbiseler, kalp atışınızı hızlandırır ve sizi ilk görüşte aşka inandırır. Tam kloş etekli, illüzyon korsajlı ve sırt kısmı Chantilly tül ve nakış işlemeli apliklerden oluşan, olağanüstü değerli taşlarla bezenmiş çarpıcı bir prenses tarzda elbise. En romantik gelinlerin hayallerindeki tasarım.

Umarım sizler için hazırladığımız 2018 Gelinlik modelleri yazımızı beğenmişinizdir..

Alttaki Başlıklarda Dikkatini Çekebilir

ETİKETLER