• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ev Yapımı Deniz Tuzu Saç Spreyi Nasıl Yapılır

Ev yapımı deniz tuzu saç spreyi saç dokunuzu verir. Kendi deniz tuzu spreyinizi yapmak

Ev Yapımı Deniz Tuzu Saç Spreyi Nasıl Yapılır
  • 1 Star
    Loading...

Ev yapımı deniz tuzu saç spreyi saç dokunuzu verir. Kendi deniz tuzu spreyinizi yapmak için sıcak su, Epsom tuzu, deniz tuzu, aloe vera jeli, saç kremi, uçucu yağ, ölçü kabı, ölçü kaşığı ve sprey şişesi kullanın.

Deniz tuzu saç spreyi

  1. Malzemelerini toplaEpsom tuzu, deniz tuzu, sıcak su, aloe vera jeli, kendi düzenleyiciniz, seçtiğiniz bir esans esansiyel yağı ve bir sprey şişesi kullanın. Ayrıca ölçüm kaplarına ve ölçüm kaşıklarına ihtiyacınız vardır.
  2. Malzemeleri karıştırınSprey şişenize 1 bardak sıcak su dökün. 2 yemek kaşığı Epsom tuzu, 1/2 çay kaşığı deniz tuzu, 1 çay kaşığı aloe vera jeli, 1/2 çay kaşığı en sevdiğiniz kremi ve iki veya üç damla esansiyel yağı ekleyin. Malzemeleri karıştırmak için şişeyi iyice çalkalayın.
  3. İsteğe bağlı malzemeler kullanınSaçınızı hafifletmek istiyorsanız, deniz tuzu spreyine 1 çay kaşığı votka ve 1 çay kaşığı limon suyu ekleyin. Saçınızı koyulaştırmak istiyorsanız, 1 bardak koyu papatya çayı yerine sıcak su verin.
  4. Spreyi saklayınSpreyi saç bakım ürünlerinizin kalanıyla birlikte saklayın. Temel olarak papatya çayı kullanmayı tercih ederseniz, deniz tuzu spreyini buzdolabında saklayın.
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.