• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En Yeni Moda Trendleri

2018 modası nasıl olacak? En yeni moda trendleri,2018- 2019 yılının modası ne olacak? Hangi renkler tercih edilecek?

  • 1 Star
    Loading...

2018 modası nasıl olacak? En yeni moda trendleri,2018- 2019 yılının modası ne olacak? Hangi renkler tercih edilecek? 2018 yılına kırmızının her tonu ve her çeşidi damga vuracak. Geçen yıldan esintileri süregelen şişme montlar da oldukça revaçta. 2018 yılına ilişik tüm moda trendlerini sizler için araştırdık…

Her yıl değişik renklerde değişik modeller de giysiler moda olmaktadır. Moda trendlerin hızına yetişebilmek oldukça zor. Moda tutkunları hanımefendiler bu trendleri oldukça yakından takip ederek uyum sağlarlar. Peki 2018 yılının modası ne olacak? 2018 senesinde hangi biçim giysiler tercih edilmeli? 2018 yılının en favori rengi ne olacak? Bu soruların yanıtını sizler için araştırdık…

Modanın ileri markaları koleksiyonlarını podyumlara serince bu sezonun sonbahar-kış trendleri belli oldu. Son yılarda karşılaştığımız geçmiş yıllara dönüş modası bu sezonda değişik yorumlar ile beraber aramızda olacak. Bu kış öteki kışa nazaran oldukça daha renkli geçeceğe benziyor. Bu kışın moda trendleri cıvıl cıvıl renkler ile dolu… Siyahlar ile sanırım bu sürem vedalaşıyoruz.

ilgili içerik Saç Modelleri

2018 kış modasının en nadide parçalarından biri kadife kumaşlar olacak. Daha renkli ve canlı renklerin tercih edilmiş olduğu bu sezonda, gene liderlik kırmızı da gözüküyor. Mor, haki, sarı ve pembe renkleri de kırmızının peşinden geliyor. Bu renkli kış trendleri, geniş kollu yün kazakları da sarmış durumda ve geçmiş yıllara olan hasretimizi göstermezsek olmaz doğal olarak… Nakış modası geri döndü. Bu kışın farlı çoraplar ile beraber oldukça renkli ve hareketli geçeceği tahmin ediliyor.

2018 – 2019 yılı moda trendleri nedir?

Kış aylarının soğukları kırmızının sıcaklığı ile geçeceğe benziyor. Kırmızı uzun çizmeler, pardesüler ve kırmızı kadife parçalar vitrinlerde yerlerini almaya başladılar. Bu kış kırmızı parçaları oldukca fazla göreceğe benziyoruz.

2018 senesinde renkli çoraplarla da oldukca karşılaşacağız. Bu senenin çorap modası renk renk, simli ve taşlı çoraplar ile dolu. Bu çorapları değişik ayakkabı modelleri ile ister spor, ister klasik bir ayakkabı ile kombinlemeniz size marjinal ve şık bir hava katacaktır.

Gangsterler çağı tüm hızıyla bu sezonda da biz ile beraber olmaya devam ediyor. Pinstripe çizgilerin incesi kalını fark etmiyor ve aklınıza gelebilecek bir çok giyim parçasında kendini gösteriyor. Pinstripe kullanımı daha oldukca koyu renklerde görülüyor.

Oversized üstler bu sürem biz ile beraber olacak. Aslına bakarsak bu biçim üstleri depresyon hırkalarına benzetmemiz mümkün. Üstümüze birkaç gövde büyük gelen sadece oldukça hoş ve marjinal bir hava sergileyen bu parçalar hem rahat hem de şık bir görüntü sağlayacak.

80’li yılların epey tesirinde kalan bu trendle kollar adeta bir aksesuar benzer biçimde dikkat çekiyor. Bu modaya Fahriye Evcen modası demek pek de yanlış olmaz aslen. Abartılı ve şişkin görünen kol detayı 2018 modasının en dikkat çeken trendleri içinde.

2018 kış modasının en maskulen trendi ekip elbise diyebiliriz. Ekip elbiseler, ofis seçimi giyim bu yıl en oldukça tercih edilen yoldam olacağına benziyor.

Çarpıcı söz giyim modası geçen sezonda olduğu şeklinde bu sezonda tasarımcıların tercihi oldu. Çoğu zaman üst giyimlerde ruh halini ya da kişisel tercihlerini belirleyen net yazılar tercih edildi. Bu sezonda da özlü sözler biz ile beraber olacak.

Bu sezonda en oldukça karşılaşacağımız parçalardan biri kadife parçalar olacak benzer biçimde görünüyor. Gerek klasik seçimi gerek spor seçimi olsun her tarza hitap edebilecek şekilde tasarlanmış kadife parçalar bu kışın en güzel tercihlerinden olacaklar.

Puf montlar aslen oldukça uzun süreden beri biz ile beraber, yeni sezonda tasarımcıların değişik tarzlar ilave edildikten sonra tercihleri arasına girmeyi gene başardı.

Bu sezonun bir öteki trend parçası ise plastik modasıdır. Yağmurluk tarzında tasarlanan bu trendler ayakkabılarda, çantalar da ve üst ceketler de tercih edilmektedir.

Kollarda kürk detayı bu sürem oldukca dikkat çekiyor, oldukca konuşuluyor. Volümlü kollar haricinde tamamen düzmece kürkten oluşan kol detayı sezonun favorileri içinde içeriyo