• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Doğru Elektrikli Süpürge ile Kusursuz Temizlik

Ev temizliğinin olmazsa olmazları süpürgelerdir

  • 1 Star
    Loading...

Ev temizliğinin olmazsa olmazları süpürgelerdir. Günlük ev temizliği, bahar temizliği, bayram temizliği gibi tüm temizliklerde elektrikli süpürge kullanılır. Halı üzerinden tozların ya da dökülen başka malzemelerin alınmasını sağlayan elektrikli süpürge modelleri toz torbalı ve toz torbasız olarak çeşitlere ayrılır. Eskiden daha çok toz torbalı elektrikli süpürge modelleri kullanılırken günümüzde toz torbası olmayan filtreli elektrik süpürgeleri daha fazla kullanılıyor.

Elektrikli ev aletlerinde önde giden markalardan birisi olan Arzum, elektrikli süpürge çeşitleri ve modellerinde de aranılan markalardandır. Ürünlerinin kalitesi, kolay kullanımı ve dayanıklılığından dolayı çok tercih edilen firma, müşterilerine kolay bir şekilde ev temizliği yapma imkanı sağlıyor. Kullanımı pratik süpürge modelleri özelliklerinin dışında hoş renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Temizliğin büyük kısmında yardımcınız olacak elektrik süpürgenizi zevkinize uygun renklerde satın alıp temizliği eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Nedir

Toz torbasız elektrik süpürgesi modellerinde çekim gücü ile içeri alınan toz ve yabancı malzemeler makinenin özel haznesinde birikir. Özel olarak toz torbası satın alınmadığı için diğer torbalı modellere göre daha avantajlıdır. Her temizlik sonrasında makine içinde biriken tozlar ve çıkarılan filtre güzel bir şekilde temizlenir. Temizlikten sonra yeniden filtre yerine yerleştirilir ve bir sonraki temizlik için hazır hale gelir. Toz torbasız süpürge modelleri her kullanım sonrasında güzel bir şekilde temizlendiğinde toz emiş güçlerinde bir değişiklik olmaz. Ürün özelliklerine göre toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları değişiklik gösterir. Daha az fonksiyonu olan ancak yerden tasarruf sağlayan dikey süpürge modelleri, diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Ancak uzun süreli kullanmak için dikey elektrik süpürgesi yerine toz haznesi daha geniş, emiş gücü daha yüksek elektrik süpürgeleri tercih edilmelidir.

Arzum Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge

Toz torbasız elektrik süpürgesinin ne anlama geldiğini daha iyi kavramak için Arzum’un en beğenilen ürünlerinden birini kısaca inceleyelim. Özel tasarımlı Arzum Olimpia Prime Cyclone Filtreli Süpürgesi‘nin parçalarını takıp sökmek ve kullanmak son derece basittir. Evin her yerinde, çıplak zeminde ve halı üzerinde bulunan kiri, tozu yüksek emiş gücü ile çekip alır. Farklı hız ayarı vardır. Bu hız ayarı sayesinde özel yüzeyli halılarda da derinlemesine temizlik yapmayı sağlar. Çalışırken çıkardığı ses düşük seviyededir. Özellikle hız ayarı düşükte olduğunda gürültü seviyesi de minimuma düşer. Yıllık enerji tüketimi son derece düşüktür. Bu özelliği tasarruflu temizlik yapmayı sağlar. Boruları paslanmaz çelikten olan bu üründe özel kablo sarma özelliği vardır. Bu iki özellik elektrik süpürgesinin daha uzun süre zarar görmeden kullanılmasını sağlar. Farklı alanların temizliği için dar aralık ucu, toz alma ucu ve döşeme başlığı gibi aksesuarları vardır. Bu başlıkları temizlik alanına göre değiştirip kullanarak daha etkili temizlik yapmak mümkündür. Kısa sürede tasarruflu ve etkili temizlik için siz de Arzum Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge ya da benzer özelliklerde diğer torbasız elektrikli süpürge modellerini tercih edebilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.