• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Cannes 2019: Film Festivali’nin Kırmızı Halı’sındaki En İyi Giyinen Ünlüler

Bu arada, Bella Hadid anın modelinde melek halısı Dior elbisesi giydi ve halıyı kendi kişisel pistiydi.

Cannes 2019: Film Festivali'nin Kırmızı Halı'sındaki En İyi Giyinen Ünlüler
  • 1 Star
    Loading...

Cannes Film Festivali  oldukça ilerlemiş, eğlence sektöründeki en büyük yıldız hob-topuzunu için, ağa Fransa’nın güneyinde toplanmış ve evet, yaklaşan yılın en çok beklenen filmleri önizleme. Cannes kırmızı halısı hem yıldızlarla süslenmiş hem de çarpıcıdır ve kıyafetler, ilk etapta prömiyer yapan filmler kadar önemlidir. Elle Fanning , kafeinsiz Valentino couture giyen Les Miserables  galasına çıktı  ve çok yıllık fave  Priyanka Chopra  , Cannes’ı Chopard ile birlikte Roberto Cavalli’nin eşliğinde ışıltılı, siyah, askısız elbisesinde ilk kez sahneye çıkardı.mücevher. Bu arada, Bella Hadid anın modelinde melek halısı Dior elbisesi giydi ve halıyı kendi kişisel pistiydi.

Film festivali 25 Mayıs ayına kadar sürerken th , hala daha birçok kırmızı halı gitmek görünüyor, ama şu ana kadar haftanın geri kalanı için bir standart set yardım ettiğim bazı bizim sık paylaşmaya karar verdik. Cannes kırmızı halısından bugüne kadarki en güzel görünümlerden bazıları.