• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Etli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Balık etli kadınlar için öneriler.Güzel giyinmek ve güzel görünmek tüm bayanların ortak hedefidir.

  • 1 Star
    Loading...

Balık etli kadınlar için giyim önerileri.Güzel giyinmek ve güzel görünmek tüm bayanların ortak hedefidir. Bu hedefe ulaşmak bir çok süre mümkün olmamaktadır. Bilhassa şişman ve balık etli bayanların güzel görünme mevzusunda büyük endişeleri vardır. Balık etli bayanların 2018 senesinde giyim seçimi belirlerken şu hususlara dikkat etmeleri tavsiye edilir.

1- Giyim stratejiniz fazlaca önemlidir. Bunun için ise dik ve yüksek bir omuz hattı oluşturmanız kısa olan gövdenizi daha şık gösterecektir. Alt bölgenizdeki fazlalıkları ve selülitlerinizi gizleyerek vücudunuza bir denge sağlayabilirsiniz.

2- Göğüs bölgenizde büzgüler oluşturan ve hacim katan, kalçalarınızın üstüne hafifçe inen robalı elbiseler tercih etmelisiniz.

3- Bu çok önemlidir.Dökümlü vede orta kalınlıklarda’ki kumaşları kullanarak yapılmış sırtı açık elbiseler, mat jarseden anvelop elbiseler ve koyu renk fon üstünde zarif desenleri olan düz elbiseleri seçmenizde de yarar var.

4- Bacak boyunuzu uzun gösteren ve kalçalarınızın görünmesini elde eden etekler etek boyunuz diz ve diz üstünde olmalıdır.

5- Üst tarafınızı ortaya çıkartarak alt bölgenizi küçülten sizi zayıf ve zarif gösteren koyu renkli organik kotları tercih edebilirsiniz. Kemersiz, kıvrımları alçak olan sert kumaşları, diz hizasında olan etekleri tercih edebilirsiniz.

 

6- Kalçalarınızı dengelemek için düz paçalı pantolonlar ve botlar tercih etmelisiniz. Siyah vede koyu renkli pantolonları giyerseniz basen ve alt kısımlarınızdaki fazlalıkları kapatacaktır. Arka cepleri vücudunuzla orantılı büyüklükte tasarlanmış olmalıdır.

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli