• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu
  • 1 Star
    Loading...

Oğlak burcu yıllık burç yorumu köşemizle, bu sene oğlak burcu kadın ve erkeklerini bekleyen olaylardan bahsederek, onları aydınlatmak istiyoruz.

Yönetici gezegenleri olan Satürn’ün evine girmesiyle birlikte, doğalarında çalışmak ve disiplin olan oğlaklar, kendilerini bulabilecekleri bir seneye adım atmış oldular.

Kariyerlerinde bir takım engebelerle karşılaşabileceklerini unutmadan, bu sorunlara mücadeleci bir şekilde yaklaşabilirlerse, çözüm odaklı hareket edebilirler. Özellikle senenin ikinci yarısından itibaren, şanslarının açılması, finansal anlamda büyük kolaylık sağlayarak, maddi açıdan yeni gelişmelere ortam açacak.

Yaz aylarında, aşk ilişkilerinde ileriye dönük ciddi adımlar atılarak, hayatlarına yön çizmeleri gerekebilir. Çocuk sahibi olmayı düşünenler için, müjdeli haberler alınacağı ve ailenin genişleyeceği de, oğlakları bekleyen gelişmeler arasında yer alıyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.