• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu
 • 1 Star
  Loading...

Balık burcu aylık burç yorumu köşemizde, bu ay balık burcu kişilerini oldukça büyük değişimler bekliyor diyebiliriz.

Balık burcu aylık yorum 2019

Geçmişle yüzleşme ve yapılan hataların gözden geçirilmesi, balıkların ilişkilerinde önemli adımlar atmalarına yardımcı olabilir. Bu aşamada, zorlu süreçten geçen burç sahiplerinin, bir psikologdan destek görmeleri etkili olacaktır.

Aşka yaklaşımları giderek artan balıklar, ilişkide oldukları kişilerden bekledikleri özen ve ilgiyi göremediklerinde, hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Büyük pişmanlıklar yaşamamak için, ikili ilişkilerde karşı tarafı çok zorlamamaları iyi olacaktır.

İş yaşantılarında bir takım değişimler ve beklenilen terfi haberinin gelmesi, yorucu ve yoğun bir sürecin geldiğinin işareti olarak tanımlanabilir. Mücadele bırakılmazsa, oldukça büyük başarılar elde edilebilir.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI
 • Canan
  1 ay önce

  Balık burcuyum ve bu burc yazısından sonra biraz daha kendimi rahat hissettim sitenizi çok seviyorum bunude emek istedim:):)

  0
 • Pınar kar
  1 ay önce

  Yaaa biraz daha burclar hakkında bilgiler girerseniz çok sevinirim sitenizde alış veriş kısmı varmı çünkü çok güzel ayakkabı modelleri gördümde

  0