• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Yaz Mayo Bikini Modelleri

Yaz Mayo Bikini Modelleri,Tüm yıl boyunca beklediğimiz ve sonunda yıl boyunca kısa bir tatil için çalıştık

  • 1 Star
    Loading...

Yaz Mayo Bikini Modelleri,Tüm yıl boyunca beklediğimiz ve sonunda yıl boyunca kısa bir tatil için çalıştık. Deniz, kum ve güneşin üçlüsü ortaya çıkıyor. Bir mayo seçmeden önce – bikini, bu makaleyi okumak sizin avantajınız için.

Bu yaz, en moda mayo-bikini senin olacak!

Tüm yıl boyunca beklediğimiz ve sonunda yıl boyunca kısa bir tatil için çalıştık. Deniz, kum ve güneşin üçlüsü ortaya çıkıyor. Makalemizde tatil arayan ve tatil alışverişi yapacaklar için doğru seçenekleri bulabilirsiniz. Tatil alışverişi için bu makalede, 2018 sezonu mayo – kadınların seçiminde zorluk çeken bikini modellerini araştıracağız. 2018 mayo-bikini trendleri nelerdir? Onları birer birer açıklıyoruz. En iyi takım elbise ve bikiniyi seçerken, mevsim modellerine, yaşa ve trendlere göre seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. Şimdi ayrıntılara bakalım…

1:Hafif Kol Bikini Modelleri

2018 yazının ana trendlerinden biri hafif kollu bikini trendi olacak. Giysili bikini üstleri ve mayoları, vücudun üst kısmında animasyonlu bir tasarım isteyenler için sevimli ve keyifli bir seçenek olabilir. Mall of Antalya ve Deepo Outlet Dagi Mağazalarında kollu ve üst uzun kollu tasarlanan bikini ve mayo modellerini bulabilirsiniz.

2:Saçaklı Bikini Modelleri

Bu yaz, kadınlar öncelikle iplikler ve saçaklarla süslenmiş bikinileri tercih edecekler. Ayrıca bu zincir tasarımların 2018 yaz trendlerinde daha zarif ve daha şık olan başarılarını gördük. Saçaklı tasarımlardan bazıları ayrıca taş ve takı da olabilir. Bu eski püskü ve şık modelleri Mall of Antalya ve Deepo Outlet Penti Mağazalarımızda bulabilirsiniz.

3:Dantelli ve Düğme Mayo-Bikini Modelleri

Gelecek sezonun bir diğer başarılı kısmı da dantel ve düğme ile tamamlanan tasarımlar. Dar şeritler, bantlar ve ip detayları sizi dantelin ve düğmenin detayları ile parlatacak ve sizi yaz ayının popülerliğini koruyacak. Bu ayrıntılı ve zarif tasarımlar, görünümünüze modaya uygun bir dokunuş katacaktır.

4:Tek Parça Mayo Modelleri

Tek parça mayo, yaz sezonunda 1980’lerin başlarından bu yana plajların vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Günümüzde birçok desen ve tek renk tasarımı ile geri döndü. Tek parça mayolarda, sadeliğe sahip olanlar kendilerini 2018 yaz sezonu boyunca bu konforlu mayolarda bulacaklar. Kullanışlı ve şık tek parça mayolar, Mall of Antalya ve Deepo Outlet Kom Mağazaları’nda birçok seçenekde mevcut.

5:Baskılı ve Çizgili Bikini Modelleri

Her yaz mevsiminde hep tercih ettiğimiz renkli ve desenli tasarımlar bu anlamda plajların göz kamaştırıcı olacaktır. Bu komik trendi çiçek baskılarda, hayvan baskılarında, gizemli soyut tasarımlarda, deniz unsurları tasarımlarında ve zarafeti sağlayabilen sevimli baskılarda yakalayabilirsiniz. Mall of Antalya ve Deepo Outlet Penti Mağazaları’nda bu yılki tercih edilen baskılı ve çizgili modellerden yararlanabilirsiniz.

6:Yüksek Belli Mayo Bikini Modelleri

Bu retro tarz mayolar 2018 tasarım içinde size çok modern ve şık bir görünüm sağlıyor. Kullanılan yüksek belli kot pantolonlar mayolarımızda ve bikinilerimizde de görülür. Bu “yakın fit” diyenler için iyi bir fikir olabilir.

7:Spor Stili Mayo Bikini Modelleri

2018 yazının ana trendlerinden biri hafif kollu bikini trendi olacak. Giysili bikini üstleri ve mayoları, vücudun üst kısmında animasyonlu bir tasarım isteyenler için sevimli ve keyifli bir seçenek olabilir. Mall of Antalya ve Deepo Outlet Dagi Mağazalarında kollu ve üst uzun kollu tasarlanan bikini ve mayo modellerini bulabilirsiniz.

8:Uzun Kollu Mayo Modelleri

Uzun kollu mayo modelleri ilk akla geldiğinde biraz çıkış yolu olarak farklı görülebilir, ancak plajlara giydirmek ve formalarını veya bikinilerini rahatça kullanmak isteyenler için onları çok havalı bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. yüzmeden sonra. Bu tarzda, başka bir elbise almak zorunda kalmadan, yüzdükten sonraki güne devam etme avantajına sahipsiniz. Bu spor ve şık modeller Mall of Antalya ve Deepo Outlet SPX Mağazalarında bulunabilir. Detaylı ve konforlu seçenekler için mağazayı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.