• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

Sonbahar Kış Ayakkabı modelleri  2019: Kesinlikle yeni sezon ile birlikte giyeceğimiz kaban üzerine beyin yormak için önümüzde hala zaman var

  • 1 Star
    Loading...

Sonbahar Kış Ayakkabı modelleri  2019: Kesinlikle yeni sezon ile birlikte giyeceğimiz kaban üzerine beyin yormak için önümüzde hala zaman var ve tabii ki trendleri stile adapte etmek için onu öncelikle özümsemek ve çokça arzulamak gerekiyor. Yine de söz konusu ayakkabı olduğunda, 35 derece sıcaklıkta kumların üzerinde güneşlenirken bile, kışlık modelleri bir an önce giymek için -doğal olarak- sabırsızlanabiliyoruz. 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunu etkisi altına alacak ayakkabı trendlerini ve trendlere karşılık gelen en güzel modelleri sizin için bir araya getirdik.

Fiyonklar

Sonbahar Kış Ayakkabı modelleri:2018-19 Sonbahar/Kış medya gösterimlerinin en çok Instagramlanan parçası hangisiydi, biliyor musunuz? Magda Butrym’in -aynı zamanda çıkarttığı ilk ayakkabı koleksiyonunda yer alan- fiyonklu topukluları. Sadece partiler veya gece davetleri için değil, gündüz şıklığını da ele geçirmeyi hedefleyen fiyonklu topuklular, arzu listemizin ilk sırasında.

Vahşi Şeyler

Victoria Beckham’ın akıllara durgunluk veren paltosu ve birçok durumda ayakkabılarda leopar desenleri 2018-19 Sonbahar/Kış podyumlarında oldukça öne çıktı. Öyle ki hayvan desenleri kedigillerin sınırlarını da aştı; Tom Ford’da zebra ve Tory Burch’te timsah hakimiyeti vardı.

Vahşi Batı

Raf Simons, Calvin Klein’da çıkardığı ilk defilesinde zaten Westen botların geri dönüşünün sinyallerini vermişti. O sinyaller birer melodiye dönüştü ve TibiAltuzarraIsabel Marantve daha birçokları için koleksiyonlarının kilit parçası oldu. Kısacası geleneksel stillerine kıyasla daha yumuşak formları ve daha küt burunları ile Western botlar önümüzdeki kış bizimle.

Yeni Siyah Kahverengi

Ten rengi parçaların 2018 senesi itibariyle herkesin gönlünü yeniden çaldığı düşünülürse tonların koyulaştığı 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunda favori renk ibresinin kahverengiyi göstermesi de şaşırtıcı olmaz. Neredeyse tüm koleksiyonunu kahverengi etkisi altında kurgulayan Fendi’nin yanı sıra Chloé’de de favori parçalar görmek mümkün.

Şişkin Sneaker

Kalın tabanlı spor ayakkabılar bir süre daha bizimle, burası kesin. Uzay çağı silüetlerini andıran Balenciaga’nın Triple S ve Louis Vuitton’un Archlight modellerinin yanı sıra Stella McCartney’in daha sade beyaz modeli ile bu trendi bir şekilde hayatımıza dahil edeceğiz gibi görünüyor.

Küt Burunlu Silüetler

Yuvarlak burunların tıpkı her sene olduğu gibi 1018-19 Sonbahar/Kış sezonunda inkar edilemez bir etkisi olsa da, asıl sözü başka bir grafik duruş söylüyor; küt burunlar. Yaz aylarıyla etkisini göstermeye başlayan trendin en çarpıcı modelleri LoeweAlexander McQueen ve Victoria Beckham imzası taşıyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.