• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Kot Pantolon Modelleri

2018 Kot Pantolon Modelleri ,2018-2019 en iyi bayan kot pantolon modellerine bakıp ona göre tercihimizi yapmalıyız.

  • 1 Star
    Loading...

2018 Kot Pantolon Modelleri ,2018-2019 en iyi bayan kot pantolon modellerine bakıp ona göre tercihimizi yapmalıyız. En çok kullanılan ikinci giyim parçası olma özelliğini taşıyor. Şimdi de bayanlar için en iyi jean modelleri 2018-2019 önerilerine isterseniz bir göz atalım.

1.Dekorlu Moda Kotlar

Kotların süslenmesi artık çok moda bunun etkilerini geçen yıllarda görmüştük. Taşlı, nakışlı, zincirli, çeşitli renkli motifler artık jeanlarin üzerinde olacak. Sade tasarımlar sizi boğuyorsa seçiminizi bu stilden yana kullanın deriz. Kendi için çok fazla model seçeneği de mevcut bu da sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

2.Kısa Kot Pantolon Modası

Kot Pantolon Modelleri arasında,Denim pantolonda bir yenilikte bitmemiş görünümü veren paçalardır. Bileğe kadar olan bu kısa kotlar bir başka ilgi uyandırıyor. Paça kısımlarında saçaklar, asimetrik kesimler, desenler çok harika duruyor. Bunun yanında çizgili ve klasik kesimlerde çok ön planda. Mavi, koyu mavi, kiremit kırmızısı, indigo en revaçta olan renkleridir.

2.Kısa Kot Pantolon Modası

3.Yırtık Kot Her Zaman Önde

Son zamanların en popülerlerinden bir tanesi yırtık denim pantolonlardır. Kendi içerisinde çok fazla tarzı mevcuttur. Genellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilir fakat son yıllarda soğuk günlerde kullanılacak modelleri de çokça mevcut. Dizden yırtık kot pantolon tasarımlarının bir adım önde olduğunu ve gardırobunuz da bu modeli kesinlikle bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

4.Fütürizmden Minimalizme Doğru Tasarımlar

Minimalizmin etkisi pantolonlara da yansıdı. Evrensel bir tarzı vardır. Yani dünyanın her yerinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Gömlekler ve kazaklarla güzel kombinler yapılabilir. Gece içinde çok uygun bir seçim olabilir.