• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Modası

Her ne kadar tesettür modası dediğimiz zaman, aklımıza ilk pardesüler geliyor olsa da, 2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Modası gündeminde bu durum değişiklik gösteriyor.

  • 1 Star
    Loading...

Her ne kadar tesettür modası dediğimiz zaman, aklımıza ilk pardesüler geliyor olsa da, 2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Modası gündeminde bu durum değişiklik gösteriyor. Bu sezon pardesü yerine tunik ve elbiseler boy gösterecek. Özellikle de yaz aylarına doğru, ince ve zarif elbiseler, sezonun canlı renkleriyle sokak modasına hâkim olmaya başlayacak.

2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Ayakkabı Modası

Bu sezonun ayakkabı modasına baktığımız zaman, tıpkı elbiselerde olduğu gibi canlı renkleri görüyoruz. İnce topukluları nadiren görmek mümkün olsa bile, daha ziyade platform topuklar ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra, kalınlaşarak inen topuk modelleri de trend çeşitler arasında yer alıyor.

Spor ayakkabı modellerinde ise, çeşitlilik sağlanıyor.

2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru bir kombini oluşturabilmek için, kıyafetin renk ve tonlarının, yapısının ve altına giyeceğimiz ayakkabı tarzının birbiriyle kesinlikle uyum içinde olması gerekmektedir. Kombin konusu, kadınların en çok zorlandıkları konulardan bir tanesidir.

Kombin oluşturulurken, kişinin öncelikle ne tarz bir kıyafet giymek istediğini belirlemesi işini kolaylaştıracaktır. Kafasında zemini hazırladıktan sonra, dolabında yer alan uygun renklerdeki ve yapıdaki kıyafetleri birleştirmeli ve kombinini oluşturmalıdır.

2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Abiye Modelleri

Sezonun moda abiye modellerini incelediğimiz zaman, yine canlı renkler ve kloşlaşan modeller karşımıza çıkmaktadır. Vücut tiplerine uygun olarak, çeşitli abiye modeller vitrinlerdeki yerlerini almış bulunmaktadır. Burada kişinin, vücudunu tanıması ve kendine yakışanı doğru tercih etmesi çok önem taşımaktadır. Yanlış yapılacak tercihler, bakışları negatif yönde üzerinizde toplayacağı için sizi rahatsız edecektir.

2018-2019 İlkbahar Yaz Tesettür Gelinlik Modası ve Aksesuarlar

Gelinlik modası, yeni evlenecek hanımlarımızın oldukça önem verdikleri bir detaydır. Bu sezon, gelinlik modasında dantel işlemeler ön plana çıkıyor. Aksesuar tercihi yaparken ise, yaka kısmına dikkat edilerek, gelinliğin modeline uygun tercih yapmak önem kazanıyor.