• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018-2019 İlkbahar Yaz Abiye Modelleri

İlkbaharı yaşadığımız şu günlerde, yazın da yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu hızlanmaya başladı.

  • 1 Star
    Loading...

İlkbaharı yaşadığımız şu günlerde, yazın da yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu hızlanmaya başladı. Haliyle, talebi karşılamak amacıyla, bütün kreasyoncular da, yepyeni modelleriyle birlikte sezon hazırlıklarını görücüye çıkardılar. 2018-2019 İlkbahar Yaz Abiye Modelleri bu sezon hanımlarımızı adeta büyüleyecek diyebiliriz.

Her kadın; eşinin, dostunun, akrabasının özel günlerinde, gelin kadar şık olmak ve dikkat çekmek ister. Sizde, sezonun trend modelleri arasından, kendinize yakışan doğru modeli seçtiğiniz takdirde, tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Abiye tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Seçiminizi yapmadan önce, renge karar vermeniz tercihinizi kolaylaştıracaktır.

2018-2019 İlkbahar Yaz Abiye Modelleri Nelerdir?

Bu sezonun 2018-2019 ilkbahar yaz abiye modelleri nelerdir incelediğimizde, çiçek desenlerin ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun yanı sıra, Retro tarzla tamamlanmış olan romantik çizgilerde seçeneklerin arasında yer alıyor. Balık modelindeki straplez yazlık örnekler hanımlarımızın seçeneklerinden bir diğerini oluşturuyor.

Kendinize uygun abiye elbiseyi seçerken, vücut kıvrımlarınıza yakışacak uygun tarzı belirlemeniz çok önemli. Yanlış seçeceğiniz modelde bir giysi, çok iyi bir kreasyon arasında yer alıyor olsa bile, sizde itici görünecektir. Bu sebeple, elbise alışverişine çıkmadan önce, kendinize yakışacak doğru elbiseye karar vermeniz önemlidir.

Elegant bir duruş sergileyebilmek bu şekilde mümkün olabilecektir. Bunun yanı sıra, elbisenizi tamamlayacak ayakkabı, çanta ve aksesuar tercihlerini yaparken de, aynı dikkat gösterilmelidir. Tüm parçalar tamamlandığında, uygun saç modelinizle birlikte, şıklığınız bütünleşmiş olacaktır.

Makyaj Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Doğru makyaj, kişinin cilt tipini bilmesiyle mümkün olabilir. Sezonun moda renklerinden, kendinize uyacak tonlarla birlikte, elbisenizi tamamlayan makyajı uyguladığınız takdirde, kıyafetiniz daha ön plana çıkabilecektir.

Her kombinde olduğu gibi, abiye elbiselerde de, tam bir uyumu sağlayabilmek şıklığın mutlak gereğini oluşturmaktadır.