• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

17 Mayıs İstanbullu Gelin 85.bölüm kıyafetleri

  • 1 Star
    Loading...

Star Tv ekranlarının Cuma günleri fenomen dizisi İstanbullu Gelin 85.bölümü ile ekranlara geldi. Büyük heyecana sahne olan İstanbullu Gelin 85.bölümde giyilen kıyafetleri stilbul.com adresinde sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar haberimizin devamında..

Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölümde Neler Olacak?

İstanbullu Gelin son bölüm izleyicileri, “Garip öldü mü?” sorusunun yanıtını öğrenmek istiyorlar. İstanbullu Gelin her hafta cuma akşamları ekrana geliyor. Final için geri sayımın başladığı şu bölümler daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Son bölüme, “Garip öldü mü?” sorusu damga vurdu. Garip Faruk’un ona baba demesinin ardından çok mutlu olduğunu söyledi ve “Artık ölsem de gam yemem.” dedi. Garip, “Oldu be kadınım.. Bak beş çocuğumuz oldu. Hayat gönlümü çok yordun ama gönlümdekini vermeden de uğurlamadın, teşekkür ederim.” dedi ve yatağa uzandı. Ardından Garip’in gençliğinin odada dolaştığı, bahçeye indiği ve Esma’nın yanından geçerek gittiği gösterildi.

Yeni bölümde giyilen kıyafetler

Yeni Bölümden 🍀 #istanbullugelin dizisinde Süreyya’nın Gözlük: Ray Ban/Luxottica Küpeler: Biella Yelek ve Sweatshirt: Beymen Club Şahmeran: By Golden House Ayakkabılar: Nike