• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

16 Mayıs Çarpışma 22.bölümde giyilen kıyafetler

  • 1 Star
    Loading...

Show Tv ekranlarının Perşembe günleri fenomen dizisi Çarpışma 22.bölümü ile ekranlara geldi. Büyük heyecana sahne olan Çarpışma 22.bölümde giyilen kıyafetleri stilbul.com adresinde sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar haberimizin devamında..

Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölümde Neler Olacak?

‘Çarpışma’nın geçtiğimiz hafta ekrana gelen 21. bölümünde; Kadir, Haydar ve ekibi ile Cansız ve adamları arasında büyük bir çatışma yaşandı. Veli de Cansız’ı hedef alarak ateş etti. Cansız bu ölüm çemberinden de kaçmayı başardı. Kadir, istihbarattan gelen bilgiyle Cansız’ın birlikte çalıştığı iki adamı takibe aldı. Kadir, Cansız’ı, Cansız da Kadir’i ağına düşürmek için oyun kurdu. Kadir bir yandan da Cansız’ın babası olup olmadığı konusundaki şüphelerini gidermek için adımlar attı ve Cansız’ın babası olduğunu öğrendi.

Kaçma planları yapan Cansız, adamlardan birini Kadir’in önüne atarak yem olarak kullandı. Ancak Kadir’in, Cansız’ın planını çözdüğü, adamları bulduğu ve her ikisinin de kendi tarafında yer almasını sağladığı anlaşıldı. Kadir ve Cansız bir kez daha karşı karşıya geldi ve aralarında büyük bir yüzleşme yaşandı. Demir, intikam almak için Cemre’ye diş biledi. Meral’den de onun Kerem’e olan duygularına dokunarak yardım etmesini istedi.

Çarpışma 22.bölüm kıyafetleri

Yeni Bölümden 🍀 #rojdademirer `in #çarpışma dizisinde giydiği tasarım elbise @merveciskoofficial imzalı.

#elçinsangu ‘nun #çarpışma dizisinde giydiği Gömlek @twistturkiye Fiyatı 360tl •

Dizide beğendiğiniz, gördüğünüz ve bulunmasını istediğiniz kıyafetleri yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz!