• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

15 Mayıs Kuzgun 14.bölüm kıyafetleri

  • 1 Star
    Loading...

Star Tv ekranlarının Çarşamba günleri fenomen dizisi Kuzgun 14.bölümü ile ekranlara geldi. Büyük heyecana sahne olan Kuzgun 14.bölümde giyilen kıyafetleri moda.kim adresinde sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar haberimizin devamında..

Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle, Kuzgun geri dönüşü olmayan bir yola girer. Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasını kendisinin keseceğini söyler.Kuzgun’un ise planları bambaşkadır. Dila’yı karanlığın en dibine çekecektir. Kuzgun bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulunur. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz olan Dila ise aşkla doludur. Babasına rağmen, Kuzgun’la yeni bir döneme adım atabilmek için tarafını net olarak belli eder. Her anını aşık olduğu adamla, Kuzgun’la geçirmek ister. Kuzgun, Dila’yla her bir araya geldiğinde, ihanetin acısıyla, aşkı arasında kalır.

Kuzgun 14.bölüm kıyafetleri

Kuzgun yeni bölümde Dila’nın küpeleri markası Bendis.

Kuzgun Dila çiçekli siyah kimono : Zara
Kuzgun Dila siyah bluz Kuzgun Dila ekru etek

Kuzgun dizisinin 14.bölümde giyilen kıyafetleri sahne ve oyuncu ismiyle paylaşırsanız bizler de bularak sizlerle bu sayfa üzerinden paylaşacağız.