• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

11 Mayıs Erkenci Kuş 41.bölüm kıyafetleri

  • 1 Star
    Loading...

Star Tv ekranlarının Cumartesi günleri fenomen dizisi Erkenci Kuş 41.bölümü ile ekranlara geldi. Büyük heyecana sahne olan Erkenci Kuş 41.bölümde giyilen kıyafetleri moda.kim adresinde sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar haberimizin devamında..

Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Sanem, Can tarafından terk edilmeyi Can ise Sanem tarafından güvenilmemeyi kabullenemiyor. Her ikisi de birbirini hala çok seviyor ama bir sürü sebep yan yana gelmelerine engel oluyor. Bu sırada sürpriz bir isim hayatlarına dahil oluyor. Can’ın babası Aziz Divit. Aziz Bey yakın arkadaşı Remide sayesinde Can’ı buluyor. Can, Sanem’in olduğu şehre ayak basmak istemese de Remide Hanım onu İstanbul’a babası için dönemeye ikna ediyor.

Sanem ve Can için büyük karşılaşma anı geliyor. Zaten Aziz ve Remide de ikisini bir araya getirmek istiyor. Tabi Ceycey Derin ve diğerleri de ikisini bir araya getirmek istiyor. Sanem, Can’ın dönüşünü arkadaşlarından öğreniyor. Can ise Sanem’in yanından bir yabancı gibi gidişini izliyor. Ama bu onlar için bir son değil, yeni bir başlangıç anlamına geliyor.

Erkenci Kuş 41.bölüm kıyafetleri

Sanem’in Erkenci Kuş dizisinde giydiği Bluz Özel dikim, Etek @sentetiksezarkadikoy

Erkenci Kuş dizisinin 41.bölümde giyilen kıyafetleri sahne ve oyuncu ismiyle paylaşırsanız bizler de bularak sizlerle bu sayfa üzerinden paylaşacağız.